piątek, 21 października 2005
LOST - DeGroot - założyciele DHARMA

Na lewo ludzie, którzy porwali Walta, na prawo DeGroot małżeństwo założyciele projektu DHARMA. Uderzające podobieństwo. Od czasu filmu "Orientation" minęło około 25 lat. Może nawet więcej czy DeGrootowie to "Inni"?
środa, 19 października 2005
Więcej spoilerów do LOST w 2 sezonie
Co wydarzy się w odcinkach 5-8 drugiego sezonu i jakie zagadki kryją się na wyspie?:

1. Jak wiadomo w 6 odcinku Shannon zostanie zamordowana przez jakąś kobietę. Wydarzy się to raczej nie przez przypadek. Mordercą będzie postać którą wszyscy kochają. Czyżby Claire? Podobno. Może Sun?
2. Spotkanie Jacka i Anny-Lucii na lotnisku wcale nie było przypadkowe. Wiemy już o powiązaniach Jacka z Sawyerem (Sawyer poznał ojca Jacka w barze) i Shannon (ojciec Shannon był pacjentem Jacka).
3. Według J.J. Abramsa zobaczymy inne filmy z projektu DHARMA.
4. Desmond łaskawie powróci.
5. Gerald i Karen DeGroot założyciele DHARMA bardzo przypominają ludzi, którzy porwali Walta. Wg. Abramsa to nie przypadek.

LOST SPOILER!!!
W Internecie gruchnęła plotka, że w 6 odcinku 'Lost' zginie jakaś kobieca postać i nie będzie to ani Claire ani Rose. Zostanie zamordowana. Nie poznamy sprawcy, bo 7 odc. będzie się koncentrował na 48 dniach życia na wyspie innych rozbitków a tożsamość zabójcy poznamy w 8 odcinku. Fak!

To pokazało się na Ain'titcool:

Shannon - the fabulous blonde who gladly puts the bone to Iraqis, woman-beaters and her own brother - dies, apparently in the Nov. 9 episode, which is the first “Lost” installment of sweeps.

Zaznacz tę przerwę pomiędzy akapitami.

sobota, 15 października 2005
LOST 2.04 "Everybody Hates Hugo"

Uwielbiam serial LOST ale ten odcinek to jeden wieki gniot. Zero akcji, zero nowości i mnóstwo nudy. Do ciekawostek można zaliczyć tylko parę:

SPOILERS!!!!

- nowe logo DHARMA w nowym bunkrze po drugiej stronie wyspy,
- mąż Rose żyje tak jak myślała,
- w bunkrze nr 3 Sayid i Jack odkrywają zalaną betonem masywną część (pokój?). WTF is that?
- nowi rozbitkowie zostali zdziesiętkowani przez coś (choroba?) lub kogoś (Inni?)
- Flashbacki z Hugo. Ale mało odkrywcze. Dowiadujemy się tylko co robił od momentu wylosowania szczęśliwych numerków do zgłoszenia tego.

1 ... 161 , 162