czwartek, 04 września 2008
Zagubieni 4: dodatek z DVD o broni palnej

Oto zapowiedź dodatku "The Right To Bear Arms" o broni palnej użytej w serialu. Całość można znaleźć na DVD z 4-tym sezonem "Zagubieni".

 

wtorek, 02 września 2008
Zagubieni 4 - wpadki na planie część 2

Oto kolejny filmik przedstawiający wpadki na planie, podczas kręcenia czwartego sezonu "Zagubionych".

 

środa, 27 sierpnia 2008
Lost 4 - dodatki z DVD

Oto zapowiedzi dodatków, jakie można znaleźć na DVD z czwartym sezonem "Lost".

 

Zwiastun Lost 4 na DVD

 

 

Zwiastun Lost 4 na Blu-Ray

 

 

Wpadki na planie 4-go sezonu

 

 

Lost 4 - Lost On Location (Michael Emerson)

 

LOST 4 DVD - Lost On Location (Kevin Durand)
 
 
 
LOST 4 DVD - The Island: Backlot -- Lost In Hawaii
 
wtorek, 19 sierpnia 2008
Zagubieni 4 na TVP1 i AXN

Już 4 września nowe odcinki "Zagubionych" na antenie TVP1. Stacja będzie emitować nowe odcinki serialu co każdy czwartek, jak zwykle w podwójnej dawce. Oznacza to, że fani serialu, którzy nie mieli jeszcze szansy obejrzenia "Zagubieni 4" będą mogli nadrobić zaległości w przeciągu dwóch miesięcy!

Oto jak prezentuje się ramówka TVP1 na 4 września:

20:20 Zagubieni: Przeszłość, teraźniejszość, przyszłość;

21:10 Zagubieni s.4 - odc.1

Oraz w ramach przypomnienia. Dodatkowo 7 września stacja AXN zaczyna emisję kolejnych odcinków 4-go sezonu. O godz. 14:00 AXN zrobi mini maraton z czwartym sezonem "Zagubionych" (odc. 4x01 - 4x08), by o godz. 22:00 wyemitować premierowy odcinek 4x09 "The Shape of Things to Come".

czwartek, 05 czerwca 2008
"Lost: The Answers are Here" - program TV

Oto specjalny program poświęcony "Lost", który został wyemitowany po zakończeniu emisji finału czwartego sezonu na brytyjskim kanale SkyOne.

 

sobota, 31 maja 2008
Ostatnia scena odcinka 4x13/14 - alternatywne zakończenia

Okazuje się, że nakręcono aż dwa alternatywne zakończenia do sceny "Kto jest w trumnie?" Zaprezentowano je w programie Good Morning America!

piątek, 30 maja 2008
Lost 4x13/14 - finał sezonu
Miejsce na dyskusje!
czwartek, 22 maja 2008
Lost: Przed finałem

Krew, martwe ciała, karabiny, żołnierze, pocałunki, zaskakujące zwroty akcji, dużo nowych zagadek i jeszcze więcej odpowiedzi. Tak producenci Zagubionych mówili o czwartym sezonie serialu. Czy aby nie przesadzili?

Zapraszamy do krótkiego podsumowania kończącej się serii Lost i obejrzenia zdjęć z ostaniego przedfinałowego odcinka serialu.

Na całym świecie, wszyscy fani serialu Lost: Zagubieni wstrzymali oddech i oczekiwali na premierę kolejnego, czwartego sezonu tego telewizyjnego megahitu.

W USA emisja pierwszego odcinka odbyła się 31 stycznia, a w Polsce w jakości High Definition (HD) już kilka dni po jego amerykańskiej premierze.

Pod koniec trzeciego sezonu twórcy serialu posłali na tamten świat pokaźną liczbę bohaterów. Ich miejsce zajęły nowe postaci.

Już w pierwszym odcinku czwartej serii Lost poznaliśmy: Franka Lapidusa - przyjaźnie nastawionego do rozbitków starszego pana, Daniela Faraday'a - niezwykle intrygującego fizyka, Charlotte Lewis - antropolożkę i Milesa Straume'a - tajemniczego duchołapa o nieodgadnionych intencjach.

Sezon czwarty przynosi sporo odpowiedzi.

Dowiadujemy się, że frachtowiec został wysłany przez Charlesa Widmore'a niedoszłego teścia Desmonda, który jest odpowiedzialny za podłożenie fałszywego wraku 815 na dno oceanu.

Na statku natomiast znajdują się dwie ekipy: wcześniej wspomniani niegroźni naukowcy oraz najemnicy, z Martinem Keamym na czele, których zadaniem jest unicestwienie wszystkich istnień na wyspie.

Czwarty sezon potwierdził konflikt Benjamina Linusa oraz Charlesa Widmore'a - bogatego przedsiębiorcy zmierzającego do celu wszelkimi możliwymi środkami.

Najbardziej tajemniczą postacią czwartego sezonu Zagubionych jest Matthew Abaddon. Wiemy, że to on wysłał naukowców na Wyspę, i że bardzo interesuje się rozbitkami z lotu 815.

Nie wiemy jednak dla kogo pracuje i jakie są jego cele. Czwarty sezon nauczył nas, że nawet najbardziej ekstremalne teorie mogą znaleźć swe potwierdzenie w serialu. Może Abaddon w ogóle nie jest człowiekiem?

Z nowego elementu w serialu - futurospekcji - dowiadujemy się, że Wyspę opuściło sześć osób. Grupa nazwana przez dziennikarzy "Oceanic Six" to: Jack, Kate, Hugo, Sayid, Sun i Aaron.

Jack przemawia na pożegebie swojego ojca. W kościele dowiaduje się, że Claire była jego siostrą.

Hurleya dalej prześladują przeklęte liczby, zaczyna mieć przewidzenia, w których pojawia się Charlie. Ponownie trafia do szpitala psychiatrycznego.

Kate wciela się w rolę matki Arona, wyświadcza Sawyer'owi tajemniczą przysługę i przyjmuje oświadczyny Jack'a.

Doktora prześladują wizje, w których spotyka swojego ojca. Zaczyna nadużywać alkoholu.

Sayid żeni się z Nadią, jednak młodzi nie cieszą się długo swoim małżeństwem. Nadia zostaje zamordowana, a Jarrah zaczyna zabijać dla Benjamina Linusa.

Sun na konferencji prasowej oszukuje dziennikarzy i mówi, że Jin zginął w katastrofie samolotu. Razem ze swoim nowonarodzonym dzieckiem odwiedza grób męża. Wykupuje udziały w firmie swojego ojca.

W 2004 roku, na długo przed premierą pierwszej serii Zagubionych, twórcy serialu zdecydowali, że każdy sezon będzie się skupiał na innym, ważnym dla fabuły zagadnieniu.

I tak: pierwszy był o rozbitkach, drugi o bunkrze, trzeci o Innych, natomiast czwarty o Oceanic Six.

Ten ostatni nie zdążył sie jeszcze skończyć, a już teraz producenci zdradzili, o czym będzie piąty!

Kolejna seria Zagubionych skupi się na projekcie Dharma Initiative.

http://film.wp.pl/idGallery,3175,name,Lost-Przed-finalem,galeria.html 

piątek, 16 maja 2008
Kto był na pokładzie samolotu razem z Oceanic 6???
Free Image Hosting at www.ImageShack.us
Dla tych co oglądali odcinek "There is no Place like home part 1". Kliknijcie na zdjęcie z tego odcinka i porównajcie je ze zdjęciem, które znajduje się po wstępie!
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 14