czwartek, 01 stycznia 2009
Ajira Airways - nowa stona!

Producenci serialu w trosce o swoich fanów przygotowali nowy projekt nawiązujący do fabuły "Zagubionych". Została uruchomiona strona nowych linii lotniczych Ajira Airways http://www.ajiraairways.com/, która prawdopodobnie odegra rolę w nadchodzącym sezonie. Jak na razie na stronie można zarezerwowac bilet. Jednak nie jest aż tak łatwe.

Trzeba wybrac odpowiednią kombinację na panelu rezerwacji. W tym pomoże Wam ten screenshot:

Free Image Hosting at www.ImageShack.us

Klikamy na miejsca w samolocie dopóki jedno z nich nie zostanie zaznaczone zielonym znaczkiem. W międzyczasie możemy zobaczyc ukryte obrazy na panelu rezrwacji.


Free Image Hosting at www.ImageShack.us

Gdy uda nam się już zarezerowac miejsce dostaniemy boarding pass. I na razie to tyle co możemy zrobic na tej stronie.

środa, 24 września 2008
DharmaWantsYou: Test 6

Tradycyjnie nowy test. Ponownie tylko rezultat z pierwszej próby będzie zliczane do finałowego wyniku. Tym razem test na zabarwienie geograficzno-biograficzne.

Pojawiły się również nowe grupy: Demeter, Apollo, Ares, Hestia.

środa, 17 września 2008
DharmaWantsYou: Test 5

Ukazał się właśnie piąty test na stronie DharmaWantsYou. Tym razem naszym zadaniem jest wpisanie liczby do podanego wcześniej ciągu liczbowego. Ostatnia liczba jest właśnie zagadką. Mamy na to dokładnie 5 minut, a pytań jest 10.

Oto nowe grupy: Aether, Chaos - Dark Space, Chronos, Oranos, Hemera.

Dodatkowo ukazał się nowy filmik. Klikając na sam środek strony Hans Van Eeghan opowiada tym razem o osobach "oszukujących" podczas testów.

czwartek, 11 września 2008
DharmaWantsYou - Test 4

Ukazał się czwarty już test na stronie http://www.dharmawantsyou.com/

Znowu dostaliśmy test z 10 pytaniami, które w więkoszości są z zakresu matematyki. Wyniki tego testu zliczane są tylko za pierwszym razem. 

Oczywiście pojawiły się również nowe grupy:  Helios, Crius, Atlas, Oceanus.

Free Image Hosting at www.ImageShack.us

czwartek, 04 września 2008
DharmaWantsYou - Test 3


Na stronie http://www.dharmawantsyou.com uazał się właśnie najnowszy test, a właściwie gra. Tym razem na planszy musimy uchronić znaczek Dharma przed kolizją z poruszającymi się kuleczkami. Na zadanie mamy 100 sekund, co równa się 100% wyniku. Im bliżej 100% tym kuleczki szybaciej się poruszają.

Free Image Hosting at www.ImageShack.us


Na stronie dostępny jest również film od niejakiego Hans Van Eeghan, gratulującego jak do tej pory dobrych rezultatów w procesie rekrutacji. Oby obejrzeć filmik należy kliknąć na samym środu strony logo Dharmy.


Przy okazji pokazały się również nowe grupy:  Otus, Antaeus, Enceladus, Tityos - kolejne nawiązanie do mitologii.

środa, 27 sierpnia 2008
DharmaWantsYou - Test 2

Na stronie DharmaWantsYou ukazał się kolejny test. Tym razem trzeba odpowiedzieć na 10, losowo generowanych pytań, i uwaga mamy na to określony czas. Pojawiły się również nowe grupy: Brontes, Steropes, Polyphemus. Co oznacza kolejne nawiązania do mitologii. Uwaga wyniku testu są zliczane tylko za pierwszym razem. Można wykonać test wielokrotnie, ale jego wynik nie ma już wpływu na tabelę wyników.

"Steropes (czasem Asteropes, po grecku błyskawica) był najmłodszym z trzech cyklopów, synów Uranosa i Gai. Tak jak jego bracia, pracował w kuźni Hefajstosa wewnątrz Etny".

"Polifem to postać w mitologii greckiej - jeden z wielkich cyklopów, zamieszkujący na Sycylii. Był synem Posejdona i nimfy Toosy".

"Brontes (po grecku grzmot) to w mitologii greckiej drugi pod względem wieku cyklop, syn Uranosa i Gai, pracować miał w kuźni Hefajstosa wewnątrz Etny". wiki.

Free Image Hosting at www.ImageShack.us

środa, 20 sierpnia 2008
DharmaWantsYou - test 1

No i ukazał się pierwszy test na stronie DharmaWantsYou. Za zadanie mamy ułożyć losowo pocięte puzzle w małym kwadracie, widocznym na ekranie. Na zadanie mamy określony czas - 100 sekund.


Free Image Hosting at www.ImageShack.us


DharmaWantsYou - brak aktualizacji?

Zapowiadana aktualizacja na stronie DharmaWantsYou, czyli stronie poświęconej znalezieniu nowych członków "Dharma" na razie nie nastąpiła. Jak się wydaje jedyną nowością na stronie jest możliwość wydrukowania indywidualnej karty członka Dharma, na której znajduje się unikalny numer.

A tak na marginesie karta byłaby dużo bardziej atrakcyjniejsza gdyby znalazło się na niej również imię i nazwisko. Pozostaje nadal czekać na jakąkolwiek większą aktualizację na stronie.

Oto moja:

Free Image Hosting at www.ImageShack.us
sobota, 16 sierpnia 2008
Octagon: nowy e-mail, data rozpoczęcia zabawy

Fani serialu uczestniczący w projekcie DharmaWantsYou dostali właśnie nowy e-mail. Po zalogowaniu się na stronie dowiadujemy się, że dnia 19 sierpnia rusza pierwszy etap zabawy. 

Free Image Hosting at www.ImageShack.us

 
1 , 2