sobota, 10 stycznia 2009
Bilet na "Lost Event" podczas Jules Verne Festival

Właśnie otrzymałem mój bilet na specjalne spotkanie z twórcami "Zagubionych", które oodbędzie się 25 kwietnia w Paryżu podczas Jules Verne Festival, który odbędzie się w "Grand Rex". CAN'T WAIT!!!  :)

Free Image Hosting at www.ImageShack.us
 
Została również stworzona grupa na Facebooku dla osób, które się tam pojawią:
http://www.facebook.com/group.php?gid=43722258729&ref=mf
wtorek, 06 stycznia 2009
chaotic.blox.pl "Zagubiony" w Paryżu

 

Przed paroma dniami informowałem o festiwalu filmowym Juliusza Verne'a, na którym w dniu 25 kwietnia swój specjalny panel będzie miał serial "Lost". Przy okazji festiwalu do Paryża przybędą aktorzy znani z serialu, oraz ludzie pracujący po drugiej strony kamery: Carlton Cuse i Damon Lindelof, odbędzie się również specjalny pokaz odcinków piątego sezonu, a twórcy serialu dostaną nagrodę "Jules Verne Achievement Award".

Oczywiście jest to nie lada grata dla europejskich fanów serialu. Przy okazji chciałbym Was poinformować drodzy czytelnicy chaotica, że będziecie świadkami ekskluzywnego reportażu i jak szczęście dopisze fotoreportażu z tego wydarzenia, ponieważ

chaotic.blox.pl jako JEDYNA witryna w Polsce UDAJE SIĘ na spotkanie z twórcami "Lost"!!!

Taniec radości :)

Dzień z "Lost" zaplanowany jest na 25 kwietnia i do tej pory będę na bieżąco informował Was o moich przygotowaniach do wyjazdu. Dodatkowo zrobię wszystko co w mojej mocy, żeby dostarczyć wam jak najbardziej interesujące informacje, zdjęcia i ciekawostki z festiwalu. To na razie tyle drodzy przyjaciele.

Więcej o festiwalu i info o biletach do nabycia na tej stronie:

http://www.julesvernefestival.com/jva/spip.php?rubrique259〈=en